نمایشگاه پزشکی عرب هلث دبی

نمایشگاه پزشکی عرب هلث دبی

نمایشگاه پزشکی عرب هلث دبی

نمایشگاه عرب هلث یکی از بزرگترین رویدادهای دبی است که در زمینه پزشکی و تجهیزات آن در برگزار می شود.سالانه افراد زیادی برای شرکت در این رویداد که یکی از نمایشگاهای دبی است به امارات متحده عربی سفر می کنند. به همین خاطر در ایام این نمایشگاه تور نمایشگاهی دبی رونق پیدا می کند و پیدا کردن هتل مناسب با قیمت مناسب در میان هتل های دبی دشوار می شود.

 

موضوع نمایشگاه : نمایشگاه صنعت بهداشت و درمان عرب | دبی- امارات متحده عربی

زمان نمایشگاه دبی : 26-29 ژانویه 2016


نمایشگاه پزشکی عرب هلث دبی ، در تاریخ 26-29 ژانویه 2016 در زمینه پزشکی و دارویی در امارات متحده عربی برگزار می گردد. نمایشگاه تجهیزات پزشکی دبی با ارائه اطلاعات کافی از شبکه های اینترنتی به شرکت کنندگان و بازدیدکنندگان توانسته تعداد غرفه داران در چند سال گذشته بطور قابل توجهی افزایش دهد.در نمایشگاه بین المللی تجهیزات پزشکی دبی آخرین تجهیزات در صنعت که فوق العاده حرفه ای ومرتبط با این صنعت است. بیش از 3000 غرفه دار در این نمایشگاه شرکت کرده اند.

 

سی و هشتمین دوره عرب هلث از 27 الي 30 ژانويه هر سال مقارن با 9 لغايت 12 بهمن ماه در دبي برگزار می گردد. نمایشگاه عرب هلث دبی که در زمینه تجهیزات و تکنولوژیهای نوین پزشکی ، دندانپزشکی ، جراحی و دارو در شیخ نشین امارات متحده عربی و امیر نشین دبی فعالیت دارد، همه ساله در اواخر ژانویه یعنی از تاریخ 27 الی 30 ژانویه مصادف با 7 الی 10بهمن ماه بصورت سالیانه برگزار می گردد.با توجه به امکانات و اطلاعات بسیار مفیدی که این نمایشگاه بزشکی دبی در اختیار مراجعان قرار میدهد ،بی سبب نیست که هر ساله بسیاری از جراحان ، پزشکان ، پیراپزشکان ، دندانپزشکان ، مدیران داروخانه ها ، داروسازان ، اساتید دانشگاه و بازرگانان امور پزشکی و مدیکال برای شرکت در نمایشگاه تجهیزات پزشکی دبی خود را آماده می کنند و در تور دبی شرکت می کنند.

محصولات نمایشگاه عرب هلتس دبی شامل موارد زیر است:


تجهیزات فنی پزشکی، الکترو پزشکی، فناوری آزمایشگاهی، تشخیص، ارتوپدی، ابزار پزشکی، لوازم جراحی، تجهیزات بیمارستانی، منسوجات، مهندسی ساختمان ، ارتباطات رسانه ای، خدمات، ، تجهیزات پزشکی تجهیزات آزمایشگاهی، لوازم بیمارستان، مبلمان بیمارستان، مدیریت بیمارستان، صنعت فناوری پزشکی ,تجهیزات آزمایشگاهی .فیزیوتراپی ,فناوری های ارتوپدی ,کالای مصرف کنندگان فناوری اطلاعات و ارتباطات ,خدمات و انتشارات پزشکی تامین کننده.

 برای شرکت در تور نمایشگاه عرب هلث دبی و یا رزرو هتل دبی و بلیط دبی با ما تماس بگیرید